HANES

BUCHER CityCat V20

BUCHER Municipal představuje novou vlajkovou loď v kategorii zametačů s objemem zásobníku 2 m³. Zcela nová generace CityCat V20 je nyní dostupná ve čtyřech modelech, ve dvou hmotnostních kategoriích, vždy s dieselovým anebo plně elektrickým pohonem.Profesionální jednání, osobní přístup a příjemná atmosféra

Společnost HANES s.r.o. provozuje vlastní servisní střediska s moderním zázemím splňujícím nejvyšší technologické standardy. Poskytujeme mobilní servis, asistenční službu včetně nonstop podpory. Zabýváme se nejen autorizovaným záručním i pozáručním servisem, ale i generálními opravami a prodejem originálních náhradních dílů pro komunální techniku a speciální stroje značek:


BUCHER Municipal, BUCHER Schörling, GILETTA, Beam, TERBERG RosRoca, AEBI, Zaugg, Hilton.


Tým servisních techniků

Ani ta nejkvalitnější technika se čas od času neobejde bez správné péče. Tým servisních techniků HANES je připraven postarat se, aby komunální technika sloužila co nejdéle k vaší plné spokojenosti. Naši technici jsou vyškoleni přímo u výrobců komunální techniky a splňují vysoké nároky na profesní odbornost.

Servis přímo u vás

V případě pravidelných servisních prohlídek nebo méně komplikovaných poruch nemusíte řešit převoz komunální techniky do našeho servisu. Servisní zásah provedeme přímo u vás. Disponujeme početnou flotilou servisních vozidel a pokrýváme celé území České i Slovenské republiky.

Řešení pojistných událostí

Zdarma vám poradíme v oblasti havarijního i strojního pojištění komunální techniky. Stal se váš stroj účastníkem dopravní nehody? Pojistnou událost za vás nejen vyřešíme, ale na přechodné období se pro vás pokusíme zajistit i náhradní stroj.

Zapůjčení náhradního stroje

Jak budete pracovat, když bude váš stroj v servisu? Bude-li oprava komunální techniky vyžadovat delší čas, jsme ve většině případů připraveni vám zapůjčit náhradní stroj s odpovídajícími parametry.

Nonstop asistence

Ať už se váš stroj porouchá ve dne nebo v noci, nenecháme vás na holičkách. Pro nahlášení technické závady je vám k dispozici nonstop servisní linka, která je v provozu po celý rok, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Ekologická likvidace zdarma

Servisní středisko HANES nezpoplatňuje ekologickou likvidaci použitých náhradních dílů a provozních kapalin. U nás nemusíte volit mezi penězi a ohleduplností k životnímu prostředí.